Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Årsmöte B-tränarföreningen

B-TRÄNARE - 2017-04-18

Årsmöte söndag den 7 maj klockan 13:00 i stallcaféet

Välkomna!

Dela artikeln:
2018-03-06

Årsmöte B-tränarföreningen

B-TRÄNARE Söndagen 25 mars 2018 kl 13:00 i stallcaféterian - vi bjuder på förtäring - Välkommen!

2017-10-17

Jessica blev klubbmästare!

B-TRÄNARE Jessica Flodin blev klubbmästare, Nils Sylvén blev tvåa och Ronny Pettersson trea - Grattis!

2017-10-12

Klubbmästerskap på söndag

B-TRÄNARE Första start 11:30 - Välkommen!

2017-09-19

Inbjudan till klubbmästerskap

B-TRÄNARE Söndagen 15 oktober, första start 11:30 - Med amerikansk anmälan efter insprungna pengar - Välkommen med din anmälan senast 9 oktober!

2017-04-05

Medlemsavgift VBTF

B-TRÄNARE Bank- och postgironr

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: V65
Datum: Lördag 30:e Juni
Första start: 18:30
Hemmahästar
till start
Lindesberg 23:e juni 2018
Lopp 2 Bound for Glory (9)
Kent Knutsson (Kent Knutsson)
Lopp 4 Moon's Oki Doki (3)
Anton Knutsson (Kent Knutsson)
Lopp 7 Prestige V.G. (10)
Moa Andersson (Christer Andersson)
Kalmar 24:e juni 2018
Lopp 1 Joy for Us (9)
Emelie Knutsson (Ronny Pettersson)
Lopp 1 Yoggi Composite (10)
Jenny Brunzell (Jan Hellstedt)
Lopp 3 Hjälmstorps Rune (6)
Henrik Johansson (Henrik Johansson)
Lopp 3 Okobaloz (11)
Emelie Knutsson (Ronny Pettersson)
Lopp 7 Whisky Akema (12)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Axevalla 26:e juni 2018
Lopp 3 Picasso Tilly (11)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 4 Crispi's Memory (8)
Thomas Dalborg (Lars-Göran Johansson)
Lopp 4 Al's Sugarstar (10)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 5 Neo Sånna (5)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 8 Limus Effi (6)
Björn Blomander (Björn Blomander)
Lopp 8 Erro Neon (8)
Stefan Persson (Lars-Göran Johansson)
Jägersro 26:e juni 2018
Lopp 2 Chip Dream (7)
Christoffer Eriksson (Lennart Svensson)
Lopp 7 Rydens Limoncello (6)
Henriette Larsen (Arne Rydén)
Lopp 9 Ava Å. (2)
Joel Uhrberg (Jannike Almsgård)
Visby 28:e juni 2018
Lopp 6 Mint Sånna (1)
Jenny Brunzell (Jan Hellstedt)
Lopp 8 Quantum Donado (5)
Jenny Brunzell (Jan Hellstedt)
Åby 28:e juni 2018
Lopp 3 Wiss Zornita (2)
Nikoline Nikolajsen (Lennart Svensson)
Örebro 28:e juni 2018
Lopp 2 Ready K.K.Hall (10)
Carl Johan Jepson (Jan Hellstedt)
Resultat
Mantorp 21:e juni 2018
Lopp 3 Felix V.M., 4:a
Henrik Johansson (Henrik Johansson)
Örebro 18:e juni 2018
Lopp 4 Divino, 4:a
Kent Knutsson (Kent Knutsson)
Halmstad 17:e juni 2018
Lopp 1 Ekebo Lover, oplac.
Rune Petersson (Michael Karlsson)
Lopp 4 Go de Luxe, 1:a
Anton Knutsson (Kent Knutsson)
Lopp 5 Charley Boorman, 2:a
Åsa Brose (Åsa Brose)
Lopp 7 Big Deal, 2:a
Emelie Knutsson (Kent Knutsson)
Lopp 9 Woop'sididitagain, oplac.
Rune Petersson (Rune Petersson)
Lopp 10 Conrads Gerd, oplac.
Fredrik Berg (Sandra Seiholm)
Lopp 10 Speedy Patricia, 2:a
Anton Knutsson (Kent Knutsson)
Uppgifterna hämtas från ATG och uppdateras var fjärde timme. Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med ATG. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör ATG. Läs mer på http://www.atg.se/
Vaggerydstravet © Copyright 2018 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se