Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Webbanmälan till provlopp

B-TRÄNARE - 2019-03-10 12:54

Vi testar en enkel webbanmälan till provloppen

Här finns möjlighet att anmäla till provloppen. Du kan också se vilka fler som anmält.

Det går inte att raderera en gjord anmälan, men det är bara att skicka in en av-anmälan i samma formulär

Obs! Detta är en enkel lösning som vi testar, och utvärderar efter hand.

Till sidan med anmälan»

 

 


Dela artikeln:
2020-03-07 20:50:37

Provlopp 2020

B-TRÄNARE Nu finns det datum för provloppen

2019-12-13

Julgröt och skinkmacka

B-TRÄNARE Inbjudan till B-tränarföreningens julgröt och skinkmacka 15 december kl 13 i stallceféet - Alla är välkomna!

2019-10-05 21:15:47

Resa till Skåne

B-TRÄNARE Idag var B-tränarföreningen ute och åkte! 

2019-09-06 12:07:25

Inbjudan till B-tränarföreningens resa 2019

B-TRÄNARE Den 5 oktober anordnar B-tränarföreningen en resa till Conrad Lugauers gård och Stuteri Håleryd - alla är välkomna!

2019-09-06 12:04:22

Klubbmästerskap 29 september

B-TRÄNARE Välkommen på gemensamt klubbmästerskap för B-tränare och Ponnykuskar!

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Onsdag 10:e Juni
Första start: 18:30
Hemmahästar
till start
Mantorp 1:a juni 2020
Lopp 4 EASY COPI (4)
Börjesson Mats (Brose Åsa)
Lopp 4 PIM PIM JOLI (6)
Svensson Claes (Blomqvist Jonathan)
Lopp 5 FREE FALLIN L.C. (1)
Cracchiolo Christian (Lidh Liselott)
Lopp 7 UNTAMED (4)
Johansson Peter (Johansson Peter)
Lopp 7 MINTTU AKEMA (11)
Nilsson Ingemar (Nilsson Ingemar)
Lopp 7 TOPAZ FACE (12)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 9 TETON NIKKIS MAN (3)
Kontio Jorma (Hellstedt Jan)
Axevalla 2:e juni 2020
Lopp 10 EKEBO EASY (6)
Petersson Rune (Petersson Rune)
Jägersro 2:e juni 2020
Lopp 1 GULLABO DÄCK BLING (8)
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 7 MAKE IT SPLIT (12)
Florin Mikael (Florin Mikael)
Åby 4:e juni 2020
Lopp 3 TETON SWEET LINDY (8)
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 10 FRANCKS GIDJON (3)
Untersteiner Peter (Franck Hans)
Kalmar 6:e juni 2020
Lopp 1 LISTAS ICE GLIDE (8)
Knutsson Anton (Berg Björn)
Lopp 2 DON'T BE SO SHY (5)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 3 DRAFT ONE (9)
Knutsson Kent (Knutsson Kent)
Lopp 4 WHISKY AKEMA (5)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 5 OLGA UTCA (10)
Persson Stefan (Brodin Sara)
Lopp 7 MOON'S OKI DOKI (5)
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 8 EPIC VICTORY (1)
Svensson Åsa (Källgren David)
Lindesberg 6:e juni 2020
Lopp 2 TETON BRITANNICA (6)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 7 FAJM COMPOSITE (6)
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Axevalla 7:e juni 2020
Lopp 1 SIMSON SAAR (10)
Pettersson Roger (Berglund Anders)
Lopp 3 TURBOLENNA (6)
Oscarsson Jennifer L (Bolin Andersson Ann)
Lopp 5 TETON MISS ANNIE (12)
Kihlström Örjan (Hellstedt Jan)
Lopp 14 INSPECTOR SAAR (4)
Pettersson Roger (Berglund Anders)
Resultat
Mantorp 1:a juni 2020
Lopp 4 PIM PIM JOLI, oplac.
Svensson Claes (Blomqvist Jonathan)
Lopp 4 EASY COPI, 3:a
Börjesson Mats (Brose Åsa)
Lopp 5 FREE FALLIN L.C., oplac.
Cracchiolo Christian (Lidh Liselott)
Lopp 7 UNTAMED, oplac.
Johansson Peter (Johansson Peter)
Lopp 7 MINTTU AKEMA, oplac.
Nilsson Ingemar (Nilsson Ingemar)
Lopp 7 TOPAZ FACE, oplac.
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 9 TETON NIKKIS MAN, 5:a
Kontio Jorma (Hellstedt Jan)
Solvalla 30:e maj 2020
Lopp 8 WORTH A LOT, oplac.
Kolgjini Adrian (Luperini Fausto)
Lopp 9 KING OF EVERYTHING, 2:a
Svensson Claes (Svensson Claes)
Halmstad 28:e maj 2020
Lopp 2 LINDA SÅNNA, 1:a
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 2 JETSTREAM RAPIDA, 2:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 5 THAT'S IT, 6:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 5 TETON GAME OF WAR, 8:a
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Åby 27:e maj 2020
Lopp 1 FRANCKS DE SOTO, oplac.
Svensson Lennart (Franck Hans)
Lopp 2 HERAKLES, oplac.
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 7 UFO JET (IT), 7:a
Källgren David (Källgren David)
Örebro 27:e maj 2020
Lopp 2 DABKAS RAINBOWDASH, d
Johansson Henrik (Gustafsson Rolf)
Axevalla 26:e maj 2020
Lopp 3 DON'T BE SO SHY, 8:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 5 BAJA ROSA AKEMA, 5:a
Bardun Jonathan (Hjelmrin Johnny)
Lopp 7 OLYMPIC BLUE CHIP (US), 2:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Färjestad 25:e maj 2020
Lopp 8 SYMPHONIC IDA, oplac.
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 9 GOLDEN GUARD, 2:a
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 9 MINT SÅNNA, 6:a
Djuse Magnus A (Hellstedt Jan)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se