Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Webbanmälan till provlopp

B-TRÄNARE - 2019-03-10 12:54

Vi testar en enkel webbanmälan till provloppen

Här finns möjlighet att anmäla till provloppen. Du kan också se vilka fler som anmält.

Det går inte att raderera en gjord anmälan, men det är bara att skicka in en av-anmälan i samma formulär

Obs! Detta är en enkel lösning som vi testar, och utvärderar efter hand.

Till sidan med anmälan»

 

 


Dela artikeln:
2019-12-13

Julgröt och skinkmacka

B-TRÄNARE Inbjudan till B-tränarföreningens julgröt och skinkmacka 15 december kl 13 i stallceféet - Alla är välkomna!

2019-10-05 21:15:47

Resa till Skåne

B-TRÄNARE Idag var B-tränarföreningen ute och åkte! 

2019-09-06 12:07:25

Inbjudan till B-tränarföreningens resa 2019

B-TRÄNARE Den 5 oktober anordnar B-tränarföreningen en resa till Conrad Lugauers gård och Stuteri Håleryd - alla är välkomna!

2019-09-06 12:04:22

Klubbmästerskap 29 september

B-TRÄNARE Välkommen på gemensamt klubbmästerskap för B-tränare och Ponnykuskar!

2018-12-11

Gröt och skinka

B-TRÄNARE B-tränarföreningen bjuder på julgröt och skinksmörgås kl 13 på söndag 16 dec - Välkomna!

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:00
Hemmahästar
till start
Örebro 24:e januari 2020
Lopp 4 NEO SÅNNA (1)
Jepson Carl Johan (Svensson Claes)
Eskilstuna 25:e januari 2020
Lopp 1 DREAM IN MATCHTOWN (5)
Svensson Åsa (Johansson Henrik)
Mantorp 27:e januari 2020
Lopp 3 GOLDEN BOWL (13)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Axevalla 28:e januari 2020
Lopp 2 KING OF EVERYTHING (3)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 4 WOOP'SIDIDITAGAIN (2)
Jakobsson Magnus (Petersson Rune)
Lopp 4 CARROTLOVER (11)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 10 ELLAMI PRIDE (3)
Petersson Rune (Petersson Rune)
Lopp 10 EASY COPI (4)
Börjesson Mats (Brose Åsa)
Åby 29:e januari 2020
Lopp 4 STARO JUVENTUS (8)
Uhrberg Thomas (Svensson Lennart)
Resultat
Örebro 24:e januari 2020
Lopp 4 NEO SÅNNA, 1:a
Jepson Carl Johan (Svensson Claes)
Åby 23:e januari 2020
Lopp 4 FELLINI BOKO, oplac.
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 7 SYMPHONIC IRJA
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 9 SYMPHONIC LINCOLN, 5:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Axevalla 21:e januari 2020
Lopp 2 PUKETORP TINALINA, 6:a
Furåker Linda (Petäjäjärvi Jouni)
Lopp 4 MARTA EASY, oplac.
Johansson Henrik (Petersson Bengt)
Lopp 5 CASH ALO, 5:a
Jepson Carl Johan (Svensson Claes)
Lopp 9 ASTERIX HORNLINE, oplac.
Andersson Mikael J (Johansson Peter)
Lopp 9 FELIX V.M., 6:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Kalmar 18:e januari 2020
Lopp 1 MADURAI
Andersson Malin (Florin Mikael)
Lopp 8 OLGA UTCA, 5:a
Persson Stefan (Brodin Sara)
Lopp 10 GULLABO DÄCK BLING, 3:a
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se