Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se
2020-04-05
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-04-26
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-05-10
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-06-07
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-06-21
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-07-12
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-07-26
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-08-09
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-08-23
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-09-06
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-09-27
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-10-11
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
2020-10-25
Provlopp
Provlopp, första start 11:00
Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:10
Hemmahästar
till start
Åby 29:e mars 2020
Lopp 1 TEMPLE OF DREAMS (US) (12)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 8 CALVADOS AKEMA (2)
Nilsson Ingemar (Nilsson Ingemar)
Lopp 8 WOOP'SIDIDITAGAIN (9)
Johansson Henrik (Petersson Rune)
Lopp 10 WISS ZORNITA (7)
Flodin Jessica (Svensson Lennart)
Lopp 11 ELLAMI PRIDE (3)
Johansson Henrik (Petersson Rune)
Mantorp 30:e mars 2020
Lopp 1 DON'T BE SO SHY (1)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 1 MANGO BRODDA (2)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 4 LYSSUM (10)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 7 MADURAI (4)
Melberg Nicole (Florin Mikael)
Lopp 7 DREAM IN MATCHTOWN (11)
Svensson Åsa (Johansson Henrik)
Lopp 8 DARIUS DANTE (11)
Eriksson Kim (Sjöö Erland)
Lopp 9 FAJM COMPOSITE (5)
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 13 THAT'S IT (6)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Solvalla 1:a april 2020
Lopp 3 TETON SPECIAL GIFT (8)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 5 TETON SPECIALITY (12)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 8 EYE IN THE SKY (1)
Lilius Marcus (Svensson Claes)
Lopp 8 JETSTREAM RAPIDA (2)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 8 LINDA SÅNNA (12)
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Åby 2:e april 2020
Lopp 1 UNTAMED (1)
Johansson Peter (Johansson Peter)
Lopp 8 WORTH A LOT (8)
Persson Stefan (Luperini Fausto)
Örebro 2:e april 2020
Lopp 4 FELIX V.M. (8)
Bardun Jonathan (Johansson Henrik)
Resultat
Kalmar 28:e mars 2020
Lopp 3 TETON GAME OF WAR, 6:a
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 4 EASY COPI, oplac.
Börjesson Mats (Brose Åsa)
Lopp 4 TETON MISS ANNIE, 3:a
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 8 FREE FALLIN L.C., 3:a
Cracchiolo Christian (Lidh Liselott)
Solvalla 28:e mars 2020
Lopp 6 KING OF EVERYTHING, 3:a
Svensson Claes (Svensson Claes)
Solvalla 25:e mars 2020
Lopp 1 TETON SPECIALITY, 5:a
Ohlsson Ulf (Hellstedt Jan)
Lopp 8 LEE SÅNNA, 2:a
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Åby 25:e mars 2020
Lopp 4 CHIP DREAM, 6:a
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Axevalla 24:e mars 2020
Lopp 3 CARROTLOVER, 4:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Eskilstuna 24:e mars 2020
Lopp 9 PUKETORP TINALINA, 1:a
Furåker Linda (Petäjäjärvi Jouni)
Halmstad 23:e mars 2020
Lopp 10 TURBOLENNA, 6:a
Ekberg William (Bolin Andersson Ann)
Färjestad 22:e mars 2020
Lopp 8 OLGA UTCA, oplac.
Brodin Sara (Brodin Sara)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se