Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Tävlingsdagar 2020

: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 3:e Maj
Första start: 14:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 17:e Maj
Första start: 14:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 24:e Maj
Första start: 14:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Onsdag 10:e Juni
Första start: 18:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 27:e Juni
Första start: 18:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Tisdag 7:e Juli
Första start: 12:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Onsdag 22:e Juli
Första start: 18:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 2:e Augusti
Första start: 14:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Tisdag 18:e Augusti
Första start: 12:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 13:e September
Första start: 14:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 20:e September
Första start: 14:00

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:00
Hemmahästar
till start
Mantorp 27:e januari 2020
Lopp 3 GOLDEN BOWL (13)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Axevalla 28:e januari 2020
Lopp 2 KING OF EVERYTHING (3)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 4 WOOP'SIDIDITAGAIN (2)
Jakobsson Magnus (Petersson Rune)
Lopp 4 CARROTLOVER (11)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 10 ELLAMI PRIDE (3)
Petersson Rune (Petersson Rune)
Lopp 10 EASY COPI (4)
Börjesson Mats (Brose Åsa)
Åby 29:e januari 2020
Lopp 4 STARO JUVENTUS (8)
Uhrberg Thomas (Svensson Lennart)
Resultat
Eskilstuna 25:e januari 2020
Lopp 1 DREAM IN MATCHTOWN, oplac.
Svensson Åsa (Johansson Henrik)
Örebro 24:e januari 2020
Lopp 4 NEO SÅNNA, 1:a
Jepson Carl Johan (Svensson Claes)
Åby 23:e januari 2020
Lopp 4 FELLINI BOKO, oplac.
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 7 SYMPHONIC IRJA
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 9 SYMPHONIC LINCOLN, 5:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Axevalla 21:e januari 2020
Lopp 2 PUKETORP TINALINA, 6:a
Furåker Linda (Petäjäjärvi Jouni)
Lopp 4 MARTA EASY, oplac.
Johansson Henrik (Petersson Bengt)
Lopp 5 CASH ALO, 5:a
Jepson Carl Johan (Svensson Claes)
Lopp 9 ASTERIX HORNLINE, oplac.
Andersson Mikael J (Johansson Peter)
Lopp 9 FELIX V.M., 6:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se