Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Kuskligan 2012

Kat A

10p

8p

6p

5p

4p

3p

2p

1p

0p

Antal lopp

Summa

Astrid Carlfjord

3

0

1

0

0

0

0

0

0

4

36

Ida Hellberg

1

1

1

0

0

0

1

0

0

4

26

Josefine Karlsson

0

2

1

0

1

0

0

0

0

4

26

Malin Johansson

0

0

1

1

0

1

2

0

0

5

18

Linnèa Cederfors

1

0

0

0

0

1

1

1

0

4

16

Emma Ch Cederfors

0

0

2

0

0

0

1

1

0

4

15

Moa Andersson

0

1

0

0

0

0

0

1

0

2

9

Johanna Arvidsson

0

0

0

1

0

0

2

0

0

3

9

Julia Almsgård

0

0

0

0

0

0

4

0

0

4

8

Jennifer Johnsson

0

0

0

0

1

0

0

1

0

2

6

Matilda Borslöv

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

1

 

Kuskligan 2012

Kat B

10p

8p

6p

5p

4p

3p

2p

1p

0p

Antal lopp

Summa

Martina Strömholm

1

2

1

1

0

0

0

0

0

5

37

Moa Andersson

0

0

1

1

0

0

3

1

0

6

18

Emma Hellberg

0

1

0

0

1

0

0

0

0

2

12

Mathilda Petersson

1

0

0

0

0

0

0

0

0

1

10

Anna Stark

0

0

1

0

0

0

1

1

0

3

9

Emma Ch Cederfor

0

0

0

1

0

1

0

1

0

3

9

Carolina Borslöv

0

0

0

0

1

0

0

1

0

2

5

Jennifer Johnsson

0

0

0

0

1

0

0

1

0

2

5

Hanna Strömholm

0

0

0

0

1

0

0

0

0

1

4

Sandra Ljunberg

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

1

Hästliga 2012

Kat A

10p

8p

6p

5p

4p

3p

2p

1p

0p

Antal lopp

Summa

Lindåsens Nadja

0

2

1

0

1

0

0

0

0

4

26

Otso

1

0

1

0

0

1

1

1

0

4

22

Stenstugu Dolmio

2

0

0

0

0

0

0

0

0

2

20

Hilma III

1

1

0

0

0

0

1

0

0

3

20

Gervalds Lizzy

0

0

1

1

0

1

2

0

0

5

18

Vävslas Ginny

1

0

1

0

0

0

0

0

0

2

16

Polly III

0

1

1

0

0

0

0

0

1

3

15

Ellens Baylies

0

0

1

0

0

0

1

0

0

2

8

Emmeros Alert

0

0

0

0

0

0

4

0

0

4

8

Ronja Stack

0

0

0

0

0

0

2

1

0

3

5

L.a Hiawatha

0

0

0

0

1

0

0

0

0

1

4

Tveta

1

0

0

0

1

0

0

0

0

1

4

Hästliga 2012

Kat B

10p

8p

6p

5p

4p

3p

2p

1p

0p

Antal lopp

Summa

Miss Fiona

1

2

1

1

0

0

0

0

0

5

37

Pepino II

0

1

1

1

0

0

0

0

0

3

19

Sävrarps Engla

0

0

1

1

0

0

2

0

0

4

15

Lizette

1

0

1

0

0

0

0

0

0

1

10

Sävrarps Zatsiki

0

1

0

0

0

1

0

1

0

2

9

Harley Super Nova

0

0

0

1

0

1

0

1

0

3

9

Sävrarps Danne

0

0

0

0

1

0

0

1

0

2

5

Meijram

0

0

0

0

1

0

0

0

0

1

4

Ripadals Gia

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

2

Sävrarps Bonanza

0

0

0

0

1

0

0

2

0

2

2

Papyrus

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

1

 

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:10
Hemmahästar
till start
Kalmar 28:e februari 2020
Lopp 7 DREAM IN MATCHTOWN (4)
Svensson Åsa (Johansson Henrik)
Lopp 7 MOON'S OKI DOKI (10)
Ginman Marina (Knutsson Kent)
Lopp 8 MOONS U.BOLT (7)
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Mantorp 1:a mars 2020
Lopp 5 EYE IN THE SKY (7)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 11 GOLDEN BOWL (1)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 13 DON'T BE SO SHY (5)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Halmstad 2:e mars 2020
Lopp 2 SISTER STEPHANIE (4)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 8 STARO JUVENTUS (8)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 10 FELLINI BOKO (5)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Axevalla 3:e mars 2020
Lopp 3 ELLAMI PRIDE (13)
Petersson Rune (Petersson Rune)
Lopp 6 HERAKLES (4)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 7 WOOP'SIDIDITAGAIN (9)
Jakobsson Magnus (Petersson Rune)
Lopp 10 WISS ZORNITA (14)
Flodin Jessica (Svensson Lennart)
Solvalla 4:e mars 2020
Lopp 2 TETON SPECIALITY (6)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 6 FAJM COMPOSITE (10)
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 9 TETON SPECIAL GIFT (1)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Åby 5:e mars 2020
Lopp 3 PUKETORP TINALINA (4)
Furåker Linda (Petäjäjärvi Jouni)
Resultat
Åby 26:e februari 2020
Lopp 6 FELIX V.M., 2:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 8 TEMPLE OF DREAMS (US), oplac.
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 9 KING OF EVERYTHING, 1:a
Svensson Claes (Svensson Claes)
Halmstad 24:e februari 2020
Lopp 7 CASH ALO, d
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 10 MOONS LILLE OLLE, 3:a
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 10 TETON SPECIAL GIFT, 5:a
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 13 TETON SWEET LINDY, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Solvalla 23:e februari 2020
Lopp 1 TETON SPECIALITY, oplac.
Jansson Torbjörn (Hellstedt Jan)
Lopp 9 LEE SÅNNA, oplac.
Kihlström Örjan (Hellstedt Jan)
Axevalla 22:e februari 2020
Lopp 1 SYMPHONIC IRJA, 8:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se