Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se
Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: V5
Datum: Lördag 21:e April
Första start: 00:00
Hemmahästar
till start
Solvalla 25:e november 2017
Lopp 1 Lee Sånna (8)
Jenny Brunzell (Jan Hellstedt)
Lopp 1 Quantum Donado (9)
Emelie Knutsson (Jan Hellstedt)
Lopp 8 Baja Rosa Akema (4)
Claes Svensson (Johnny Hjelmrin)
Mantorp 26:e november 2017
Lopp 2 Felix V.M. (2)
Henrik Johansson (Henrik Johansson)
Lopp 2 Countrygirl Ås (US) (6)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 6 Rita de Castella (2)
Jorma Kontio (David Källgren)
Lopp 10 Moving On (11)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 12 Love for Life (10)
Christoffer Eriksson (Sandra Seiholm)
Halmstad 27:e november 2017
Lopp 2 Anemon (6)
Thomas Uhrberg (David Källgren)
Lopp 3 Dream in Matchtown (6)
Åsa Svensson (Henrik Johansson)
Lopp 4 Pilsner Akema (4)
Ingemar Nilsson (Ingemar Nilsson)
Lopp 10 Erro Neon (7)
Lars-Göran Johansson (Lars-Göran Johansson)
Jägersro 28:e november 2017
Lopp 7 Conrads Gerd (8)
Christoffer Eriksson (Sandra Seiholm)
Åby 29:e november 2017
Lopp 1 Ekebo Easy (1)
Rune Petersson (Michael Karlsson)
Lopp 1 Jaffa Maxim (8)
Mikael J Andersson (Anders Berglund)
Örebro 30:e november 2017
Lopp 3 Joy for Us (8)
Henrik Johansson (Ronny Pettersson)
Resultat
Axevalla 24:e november 2017
Lopp 3 Moon's Oki Doki, 1:a
Anton Knutsson (Kent Knutsson)
Lopp 5 Prestige V.G., 0:a
Moa Andersson (Christer Andersson)
Kalmar 24:e november 2017
Lopp 2 Golden Kick Back, 0:a
Per-Ingmar Persson (Per-Ingmar Persson)
Lopp 5 Worth a Lot, 5:a
Fausto Luperini (Fausto Luperini)
Lopp 8 Speedy Jay Vicane, 5:a
Christoffer Eriksson (David Källgren)
Åby 23:e november 2017
Lopp 3 Ellami Pride, 0:a
Magnus Jakobsson (Rune Petersson)
Lopp 4 Asterix Hornline, 2:a
Magnus Jakobsson (Peter Johansson)
Lopp 5 Woop'sididitagain, d
Magnus Jakobsson (Rune Petersson)
Lopp 5 Symphonic Lincoln, 1:a
Henrik Johansson (Henrik Johansson)
Lopp 11 Madurai
Claes Svensson (Claes Svensson)
Solvalla 22:e november 2017
Lopp 10 Whisky Akema, 1:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Halmstad 20:e november 2017
Lopp 4 Inara (DE), 0:a
Per-Ingmar Persson (Per-Ingmar Persson)
Lopp 5 Breezer, 7:a
Lennart Svensson (Björn Trulsson)
Lopp 7 Jardin, 6:a
Lars-Göran Johansson (Lars-Göran Johansson)
Lopp 7 Chip Dream, 0:a
Stefan Persson (Lennart Svensson)
Lopp 9 Crispi's Memory, 0:a
Lars-Göran Johansson (Lars-Göran Johansson)
Lopp 9 Wiss Zornita, 5:a
Stefan Persson (Lennart Svensson)
Örebro 20:e november 2017
Lopp 2 Teton York, 0:a
Jorma Kontio (Jan Hellstedt)
Lopp 6 Linda Sånna
Jan Hellstedt (Jan Hellstedt)
Lopp 6 Ready K.K.Hall, 5:a
Ulf Eriksson (Jan Hellstedt)
Lopp 8 Jägermeister Akema, 6:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 9 And here I Am (DK), 0:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Uppgifterna hämtas från ATG och uppdateras var fjärde timme. Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med ATG. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör ATG. Läs mer på http://www.atg.se/
Vaggerydstravet © Copyright 2017 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se